Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieFB
News
Na stronie Archon Studio ruszyła mini-seria blogów poświęconych uniwersum Might & Magic. Współtworzą ją nasi Grotowicze - Dark Dragon i Kastore - a także Hellburn z Jaskini Behemota.

Jak dotąd opublikowano obszerne wywiady z HotA Crew oraz Gregiem Fultonem. Przed nami jeszcze rozmowa z Dark Dragonem, Kastorem i Hellburnem, którzy przy projektach M&M od Archon Studio pracują jako eksperci lore, a także wywiad z twórcami planszówki.


Dzięki dociekliwości pytających możemy poznać wiele dotąd nieujawnionych informacji - między innymi o Clockwork Town, dalszych planach fabularnych HotA, własnej grze rozważanej przez HotA Crew, budynkach Forge oraz o tym, jak w 1999 roku miał wyglądać Juggernaut/Dreadnought.

Zapraszamy do lektury!
Yaaqob
Wasze komentarze (7)
26 maj - 09:49

Drwal
Ciekawy wywiad, wbrew pozorom sporo konkretów. Fajnie, że HotA Crew się trochę otworzyła, kiedyś było z tym różnie.
26 maj - 10:01

Yaaqob
Sprawdź też drugi wywiad; Kastore tam nieźle "przeczołgał" Fultona ;-)
27 maj - 11:02

Bajan
Ten psioniczny beholdera rewelacja. On będzie jednostką i to za równo w grze planszowej, jak i w HotA?
27 maj - 13:31

Yaaqob
@Bajan, projekty są ciągle w fazie rozwoju, ale jest możliwe, że w planszówce Beholder będzie w mieście, a Piromaniak jednostką neutralną, a w HotA - odwrotnie. ;-)
27 maj - 15:42

KamilCygan
Figurki Niebiańskiej Kuźni z licencjonowanej planszówki HoMM3, rechot losu. Bardzo się cieszę że jest, wygląda fajnie, i mimo to słówko krytyki: nie za duża reprezentacja Twierdzy ? Goblin, Ogr i Behemot. 3 jednostki na 7 całego line-up.
28 maj - 12:58

anonim1233
Zbyt mi Twierdzą zalatuje. Wolałem już koncept, że T7 Forge to jakiś automaton.
29 maj - 23:35

uhm
Greg Fulton najpierw stwierdza, że zespół NWC był najmniej utalentowany spośród wszystkich z którymi pracował, po czym opisuje swoją wizję Dreadnoughta jako mechanicznego bękarta nosorożca i triceratopsa strzelającego piorunami z paszczy ze specjalną baterią rakiet na plecach. Przegiołem, co nie Phelan? XD
Chcesz skomentować ten materiał? Nic prostszego!
Zaloguj się lub Załóż konto w Grocie!
© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes III". Redakcja, kontakt