Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieFB
News
Uruchomiono "pledge manager" dla projektu kickstarterowego gry Heroes of Might & Magic III The Board Game. W praktyce oznacza to możliwość złożenia ostatecznego zamówienia na wcześniej wspartą opcję; podwyższenia wcześniej zadeklarowanego wsparcia, aby otrzymać wyższą wersję gry lub też złożenia tzw. late pledge, czyli w praktyce wsparcia projektu dopiero teraz, nawet jeśli nie brało się udziału we wcześniejszej kampanii. Można też zamówić nowe elementy, które dopiero teraz się pojawiły. Są to m.in. wersje gry z cieniowanymi wersjami figurek, dodatek z frakcją Inferno lub wersja "absolutnie wszystko co się tylko da w ogromnym pudle" za jedyne 1366 zł ;). Poniżej link do wszystkich możliwych opcji zakupu planszówki:

Acid Dragon
Wasze komentarze (9)
10 maj - 18:17

Nicolai
Z ciekawości, do kiedy można składać zamówienia?
10 maj - 19:43

Acid Dragon
Na stronie pledge managera jest jedna grafika z harmonogramem prac i tam napisane jest, że ów pledge manager zostanie zamknięty w październiku. Jednakże w żadnym ogłoszeniu ta data nie pada, więc może nie należy się do niej przywiązywać ;)
10 maj - 22:08

avatar
Ta grafika wisi na KS od początku kampanii, nie bardzo mogą się z niej wycofać rakiem.
11 maj - 00:54

Górski Krasnolud
Jestem nieco zniesmaczony faktem, że nie ma opcji cieniowanych figurek "all in" ale bez artbooka i plakatów. To niestety dodatkowe koszta, a gra i tak już jest niesamowicie droga.
11 maj - 08:22

boardgames_ftw
Krasnoludzie, cieniowanie figurek w ten sposób jest akurat relatywnie proste i nie wymaga dużych umiejętności. Cena za cieniowanie jest dość spora, więc jak zależy Ci na ograniczeniu kosztów, to polecam wziąć wszystkie dodatki i kupić sobie farbki na własną rękę. Inna kwestia, że nie ma big boxa bez artbooków.
11 maj - 19:57

Nicolai
Czy ja to dobrze liczę? Cieniowanie na figurkach naprawdę kosztuje 300 zł?
11 maj - 21:28

boardgames_ftw
€65. Ja sobie darowałem.
11 maj - 23:39

Nicolai
Tak, 65 euro. Czyli po obecnym kursie 295 złociszy.
12 maj - 19:33

Maci3k
Ja swoje zamówienie już złożyłem :) Big box ale bez cieniowania :)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes III". Redakcja, kontakt